Náhradní plnění

Co je to náhradní plnění?

Náhradní plnění je jedním ze způsobů splnění povinnosti zaměstnavatelů s více než 25-ti zaměstnanci zaměstnávat osoby se zdravotním postižením (nejméně 4 % z celkového počtu zaměstnanců). Tato povinnost je zakotvena v § 81 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů. Od 1. 1. 2012 došlo k výrazným změnám ve způsobu poskytování náhradního plnění, přičemž největší změnou je zavedení limitu náhradního plnění ve výši 36-ti násobku průměrné mzdy v národním hospodářství za první až třetí čtvrtletí předcházejícího kalendářního roku za každého zaměstnance se zdravotním postižením dodavatele v přepočteném stavu.

 

Potřebujete náhradní plnění pro sebe?

Odběr služeb nebo produktů od naší společnosti Vám zajistí jedinečnou kombinaci splnění zákonné povinnosti a možnosti získat za bezkonkurenční cenu služby a dodávky, které Vám poskytne naše společnost přímo, případně ve spolupráci s Vámi vybraným dodavatelem.

 

Chtěli byste náhradní plnění jako konkurenční výhodu?

Pokud mají Vaši zákazníci problémy se splněním povinností v oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením – mají nedostatek náhradního plnění – můžete jim s naší pomocí nabídnout elegantní řešení v rámci dodávek Vašeho zboží či služeb.

Hlavní výhody společnosti

Pozice na trhu

S více než 1.400 zaměstnanci se zdravotním postižením jsme největším poskytovatelem náhradního plnění v ČR. Limit náhradního plnění je tvořen výhradně zaměstnáváním vlastních zaměstnanců, nikoli „nákupem“ od jiných společností, máte tedy jistotu, že nebudete mít problémy s jeho uznáním.

Široké portfolio služeb

Díky širokému rozsahu služeb poskytovaných naší společností, případně možnosti spolupráce s Vámi vybraným dodavatelem, Vám dokážeme nabídnout takové řešení náhradního plnění, které Vaše firma opravdu potřebuje.

Finanční úspora

S námi můžete díky náhradnímu plnění uspořit na odvodech do státního rozpočtu ročně až 36 %. Vypočítejte si úsporu na naší kalkulačce! Kalkulačku najdete zde.

Individuální přístup

Naši obchodní zástupci Vám rádi poradí v jakýchkoliv nejasnostech a připraví Vám kompletní nabídku náhradního plnění na míru, včetně kalkulace úspor.

Produktová karta v PDF


All rights reserved © 2019 Bartoň a Partner s.r.o.